Znáte poštomaty?

Poštomat InPost je výjimečný způsob dopravy a platby za přepravu. Při vytváření objednávky v kroku doprava a platba zvolte přepravu: "Poštomat InPost" a z mapy nebo ze seznamu si vyberte ten Poštomat (terminál), který Vám vyhovuje.

Jakmile bude baliček vložen do Poštomatu, obdržíte sms a email s heslem a QR kódem na základě kterého si můžete zásilku vyzvednout. Heslo nebo QR kód v kombinaci s Vaším mobilním číslem použijete při vyzvednutí jako identifikátor a schránka se otevře. U balíčku na dobírku budete před otevřením boxu požádán o zaplacení platební kartou. Balíček je v Poštomatu uložen po dobu 3 dnů mimo víkendů a svátků. Před ukončením úložní lhůty budete na ní upozorněn sms a emailem. Pokud vyzvednutí promeškáte, máte ještě 4 pracovní dny možnost si zásilku vyzvednout na nejbližším depu In Time.

Každý pohyb svého balíku můžete sledovat i on-line ZDE.

Co oceníte při výběru doručení do Poštomatu ?

FLEXIBILITU - Otevřeno 365 dní v roce, 7 dní v týdnu, 24 hodin denně

ČASOVOU ÚSPORU - Vyzvednutí balíčku trvá pár sekund a je bez front a čekání

DISKRÉTNOST - Ne vždy je někdo z rodiny nebo kolegů někým, kdo by měl znát obsah Vašeho balíčku

BEZPEČNOST - Balíček hlídají 3 bezpečností kamery

PLATBU KARTOU - Není potřeba mít u sebe hotovost a navíc se obávat, že vám nerozmění.

Prodejce si vyhrazuje právo dle svého uvážení na změnu typu dopravy z Poštomatu InPost na kurýra IN TIME v případě, že by se jednalo o rozměrnější zásilku. Přepravu zásilky zajišťuje kurýrní služba IN TIME.

IN TIME

NOVINKY

arr3Letošní provoz e-shopu do 20.12.2017, omezený provoz od 21.12.2017 - 2.1.2018!!!Vážení zákazníci,   rádi bychom Vás informovali, že objednávky budeme přijímat a vyřizovat do... arr3DORUČENÍ DO VÁNOC! - Do kdy nejpozději poslat objednávku?Vážení zákazníci,   z důvodu velkého nárustu objednávek Vám zaručíme doručení zásilky přes... arr3DVĚ NOVINKY bez glutamátuVážení přátelé,   přidali jsme do našeho sortimentu dva nové druhy kořenících směsí bez glutamátu... arr3VÁNOČNÍ KOŘENÍ V AKCI!Vážení přátelé,   jelikož se blíží nejkrásnější doba roku - Vánoce, a s ní i spousta pečení, máme... arr3Levnější poštovné!!!Již více jak rok spolupracujeme s dopravcem IN-TIME. Ceny za poštovné se díky tomu pro vás stávají... arr3NEJpálivější CHILLI v prodeji!!!Krásné, sladké a pohodové svátky jsou za námi a tak je čas přitvrdit!!!   Přes prodloužený víkend...

ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena za 10g
5,30 Kč (0,20 EUR)
Naše cena za 10g
6,00 Kč (0,23 EUR)
Naše cena za 10g
4,00 Kč (0,15 EUR)


Levnější poštovné!!!

Již více jak rok spolupracujeme s dopravcem IN-TIME. Ceny za poštovné se díky tomu pro vás stávají velmi výhodné:

a) Doprava až k vám domů: pouze za 30 Kč.

b) Objednávky nad 700 Kč: doprava ZDARMA!

 

Užívejte si výhod :)

 

 

Vaše Koření od Sindibáda

 

 

NTRiZmFj