Znáte poštomaty?

Poštomat InPost je výjimečný způsob dopravy a platby za přepravu. Při vytváření objednávky v kroku doprava a platba zvolte přepravu: "Poštomat InPost" a z mapy nebo ze seznamu si vyberte ten Poštomat (terminál), který Vám vyhovuje.

Jakmile bude baliček vložen do Poštomatu, obdržíte sms a email s heslem a QR kódem na základě kterého si můžete zásilku vyzvednout. Heslo nebo QR kód v kombinaci s Vaším mobilním číslem použijete při vyzvednutí jako identifikátor a schránka se otevře. U balíčku na dobírku budete před otevřením boxu požádán o zaplacení platební kartou. Balíček je v Poštomatu uložen po dobu 3 dnů mimo víkendů a svátků. Před ukončením úložní lhůty budete na ní upozorněn sms a emailem. Pokud vyzvednutí promeškáte, máte ještě 4 pracovní dny možnost si zásilku vyzvednout na nejbližším depu In Time.

Každý pohyb svého balíku můžete sledovat i on-line ZDE.

Co oceníte při výběru doručení do Poštomatu ?

FLEXIBILITU - Otevřeno 365 dní v roce, 7 dní v týdnu, 24 hodin denně

ČASOVOU ÚSPORU - Vyzvednutí balíčku trvá pár sekund a je bez front a čekání

DISKRÉTNOST - Ne vždy je někdo z rodiny nebo kolegů někým, kdo by měl znát obsah Vašeho balíčku

BEZPEČNOST - Balíček hlídají 3 bezpečností kamery

PLATBU KARTOU - Není potřeba mít u sebe hotovost a navíc se obávat, že vám nerozmění.

Prodejce si vyhrazuje právo dle svého uvážení na změnu typu dopravy z Poštomatu InPost na kurýra IN TIME v případě, že by se jednalo o rozměrnější zásilku. Přepravu zásilky zajišťuje kurýrní služba IN TIME.

IN TIME

Úvod Recepty» Recept - Kebab po Afghánsku


        

Recept - Kebab po Afghánsku

 

Kompletní specifikace

Potřebujete:

- 800g jehněčí kýty

- 1 cibule

- sůl, papř

- česnek

- koriandr

- citrónová šťáva

- chilli papričky (feferonky)

 

Příprava:

800 g jehněčí kýty očistíme, nakrájíme na kostky a naložíme do směsi připravené ze 2 stroužků česneku, soli, koriandru, pepře, 2 lžiček citrónové šťávy a 1 feferonky. Můžeme přidat i trochu oleje. Druhý den maso napícháme na jehly a grilujeme asi 15 minut. Maso bedlivě sledujeme, jeho povrch nesmí být suchý. Hotový kebab můžeme posypat rozinkami. Na talíři přidáme trochu ostrého chutney (čatní) a lžíci směsi granátových jablek a datlí. Podáváme s chlebem.

OGFiZThkO