Znáte poštomaty?

Poštomat InPost je výjimečný způsob dopravy a platby za přepravu. Při vytváření objednávky v kroku doprava a platba zvolte přepravu: "Poštomat InPost" a z mapy nebo ze seznamu si vyberte ten Poštomat (terminál), který Vám vyhovuje.

Jakmile bude baliček vložen do Poštomatu, obdržíte sms a email s heslem a QR kódem na základě kterého si můžete zásilku vyzvednout. Heslo nebo QR kód v kombinaci s Vaším mobilním číslem použijete při vyzvednutí jako identifikátor a schránka se otevře. U balíčku na dobírku budete před otevřením boxu požádán o zaplacení platební kartou. Balíček je v Poštomatu uložen po dobu 3 dnů mimo víkendů a svátků. Před ukončením úložní lhůty budete na ní upozorněn sms a emailem. Pokud vyzvednutí promeškáte, máte ještě 4 pracovní dny možnost si zásilku vyzvednout na nejbližším depu In Time.

Každý pohyb svého balíku můžete sledovat i on-line ZDE.

Co oceníte při výběru doručení do Poštomatu ?

FLEXIBILITU - Otevřeno 365 dní v roce, 7 dní v týdnu, 24 hodin denně

ČASOVOU ÚSPORU - Vyzvednutí balíčku trvá pár sekund a je bez front a čekání

DISKRÉTNOST - Ne vždy je někdo z rodiny nebo kolegů někým, kdo by měl znát obsah Vašeho balíčku

BEZPEČNOST - Balíček hlídají 3 bezpečností kamery

PLATBU KARTOU - Není potřeba mít u sebe hotovost a navíc se obávat, že vám nerozmění.

Prodejce si vyhrazuje právo dle svého uvážení na změnu typu dopravy z Poštomatu InPost na kurýra IN TIME v případě, že by se jednalo o rozměrnější zásilku. Přepravu zásilky zajišťuje kurýrní služba IN TIME.

IN TIME

Úvod Recepty» Recept - Kotlety na rozmarýnu


        

Recept - Kotlety na rozmarýnu

 

Kompletní specifikace

Potřebujete:

- 4 vepřové kotlety

- mletý rozmarýn

- sůl, papř

- česnek

- vejce

- 45g sýra

 

Příprava:

4 vepřové kotlety bez kosti naklepeme, osolíme, potřeme 4 stroužky prolisovaného česneku, okořeníme mletým rozmarýnem (stačí špetka), naskládáme do vymaštěného pekáče, na maso položíme 2 na plátky pokrájená rajčata, podlijeme a pečeme v troubě při 220 °C do měkka. Mezitím rozšleháme ve větším hrnku 2 vejce, mírně osolíme, přidáme 75 g strouhaného sýra a směsí zalijeme kotlety. Po ztuhnutí vajec posypeme strouhaným sýrem a zapečeme, až sýr začne zlátnout.

ZGM2NT