Znáte poštomaty?

Poštomat InPost je výjimečný způsob dopravy a platby za přepravu. Při vytváření objednávky v kroku doprava a platba zvolte přepravu: "Poštomat InPost" a z mapy nebo ze seznamu si vyberte ten Poštomat (terminál), který Vám vyhovuje.

Jakmile bude baliček vložen do Poštomatu, obdržíte sms a email s heslem a QR kódem na základě kterého si můžete zásilku vyzvednout. Heslo nebo QR kód v kombinaci s Vaším mobilním číslem použijete při vyzvednutí jako identifikátor a schránka se otevře. U balíčku na dobírku budete před otevřením boxu požádán o zaplacení platební kartou. Balíček je v Poštomatu uložen po dobu 3 dnů mimo víkendů a svátků. Před ukončením úložní lhůty budete na ní upozorněn sms a emailem. Pokud vyzvednutí promeškáte, máte ještě 4 pracovní dny možnost si zásilku vyzvednout na nejbližším depu In Time.

Každý pohyb svého balíku můžete sledovat i on-line ZDE.

Co oceníte při výběru doručení do Poštomatu ?

FLEXIBILITU - Otevřeno 365 dní v roce, 7 dní v týdnu, 24 hodin denně

ČASOVOU ÚSPORU - Vyzvednutí balíčku trvá pár sekund a je bez front a čekání

DISKRÉTNOST - Ne vždy je někdo z rodiny nebo kolegů někým, kdo by měl znát obsah Vašeho balíčku

BEZPEČNOST - Balíček hlídají 3 bezpečností kamery

PLATBU KARTOU - Není potřeba mít u sebe hotovost a navíc se obávat, že vám nerozmění.

Prodejce si vyhrazuje právo dle svého uvážení na změnu typu dopravy z Poštomatu InPost na kurýra IN TIME v případě, že by se jednalo o rozměrnější zásilku. Přepravu zásilky zajišťuje kurýrní služba IN TIME.

IN TIME

Úvod Recepty» Recept - Krůta, nebo kuře s ananasem


        

Recept - Krůta, nebo kuře s ananasem

 

Kompletní specifikace

Potřebujete:

- 500 g krůtího, nebo kuřecího masa

- 1 cibule

- sůl, papř

- olivový olej

- česnek

- šafrán, nebo kurkuma

- mletý zázvor

- koriandr

- skořice mletá

- cukr

- med

- sojová omáčka

- škrobová moučka

- ananas

 

Příprava:

500g masa, 5 lžic olivového oleje, 1 cibulka, 3 stroužky česneku, trochu šafránu nebo 1 lžíce kurkumy, 1 lžička mletého zázvoru, 1 lžička koriandru, 1/4 lžičky skořice, 1 lžička přírodního cukru, 1 lžička medu, 2 lžíce sojové omáčky, 1 lžička škrobové moučky, 400g nakrájeného nejlépe čerstvého ananasu, sůl. Maso nakrájíme na silnější nudličky a opečeme na olivovém oleji, přidáme cibulku, česnek a až je maso nazlátlé, přidáme koření, med, cukr a promícháme. Přidáme ananas a společně dusíme asi 6 minut. Můžeme mírně podlít vodou, když je maso měkké, vmícháme sojovou omáčku, ve které jsme rozmíchali škrobovou moučku. 2 min povaříme. Nakonec dochutíme solí a podáváme s rýží, kterou můžeme obarvit kořením nasi goreng nebo kurkumou.

NzdiOTIyN